Dit is echt een prachtige kans voor iemand die ondernemend is. In deze functie ben je echt betrokken bij de bedrijfsvoering. Je neemt een mogelijk schilderwerk op, calculeert en maakt een aanbieding. Als de opdracht gegund wordt, mag je indien je dat wilt ook als projectleider het project leiden. Daarnaast ben je de relatiebeheerder die het contact onderhoudt met de klant. Bij dat alles spar je met een directe collega en samen runnen jullie de operationele kant van het bedrijf.
Er heerst een collegiale werksfeer binnen het bedrijf. Er is een echte teamspirit. Er is een klein team op kantoor (5) en een groot team buiten. Dan reken ik jou mee op het kantoor, terwijl je ook vaak “buiten” bij de klant of op het project bent.
Het is van belang dat je in het team past en dat het team bij jou past. Dit betekent dat:
Voor deze functie heb je natuurlijk ook ervaring in het schildersvak nodig. Er lopen flink wat projecten, dus je stapt er direct in. Natuurlijk spar je veel met je directe collega en helpen jullie elkaar. Maar er is geen tijd om het schildersvak nog te leren kennen.
Je krijgt er veel voor terug, namelijk:
Interesse, bel of mail naar:
Arjen Woensdregt
Tel. 06 1366 5996